alpinatrade | O nas
19
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-19,cookies-not-set,ajax_leftright,page_not_loaded,,qode-theme-ver-17.8,qode-theme-starflix,transparent_content,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive
 

O nas

Firma Inżynierska „ALPINA TRADE” działa na terenie Polski południowej, głównie w Małopolsce. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze Inwestycji związanych z budownictwem jednorodzinnym.

Za naszych Klientów przeprowadzamy od A-Z cały proces związany z budową wymarzonego domu – poczynając od wyboru i zakupu działki, a na uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie domu kończąc… Wyszukujemy dla naszych Klientów odpowiednią działkę oraz opiniujemy działki Klientów przed ich zakupem

  Wykonanie Projektu Indywidualnego domu lub zakup Projektu Typowego oraz jego adaptacja do Państwa potrzeb i wymagań przez naszego architekta.

  Wykonanie usług GEODEZYJNYCH – wykonanie przez uprawnionego Geodetę map do celów projektowych, tyczenie geodezyjne budynków.

  Wykonanie usług GEOLOGICZNYCH – wykonanie przez uprawnionego Geologa wierceń i Opinii Geotechnicznej dla potrzeb fundamentowania budynku na działce.

  Przeprowadzamy za Inwestora całą procedurę UZYSKANIA POZWOLENIA NA BUDOWĘ – wszelkie uzgodnienia z Urzędami i Instytucjami oraz stos papierów na naszej głowie !!

  Zapewniamy Kierownika Budowy, a na Państwa życzenie również Inspektora Nadzoru !!

  Wpisy do Dziennika Budowy oraz wszelkie protokoły odbiorów po naszej stronie !!

  Zapewniamy dostawy markowych materiałów budowlanych w najniższych cenach !!

  Zapewniamy kompleksową logistykę i realizację Inwestycji aż do UZYSKANIA POZWOLENIA NA UŻYTKOWANIE

Zapewniamy we własnym zakresie wszelkie prace budowlane, wykończeniowe i instalacyjne – problemy z fachowcami i podwykonawcami na naszej głowie.

Budowa domu nawet w 5-8 miesięcy na gotowo !!!

Pomagamy w udzielaniu kredytu hipotecznego do 90% wartości Inwestycji !!!

Zapewniamy Ubezpieczenie Inwestycji, obsługę prawną i notarialną !!!